OPIM
Testiomonials
Naše D&I vzdělávání a poradenství
V době, kdy jsme v Kiwi.com měli 50% žen a průměrný věk zaměstnanců byl 25 let, tak jsme začali spolupracovat s Janou Tikalovou. Chtěli jsme být připraveni na baby boom a potřebovali jsme vytvořit program pro rodiče, aby zůstali i při mateřské a rodičovské stále Kiwis. Jana nám pomohla vytvořit program grow.kiwi.com pro rodiče a manažery.
Jana je velká profesionálka s lidským přístupem a dovede trpělivě naslouchat. Navrhla nám několik možností a pohledů a předala vždy upřímnou zpětnou vazbu. Její poradenství a zkušenosti doporučuji všem, kteří chtějí vidět skutečný a smysluplný dopad diverzity a inkluze ve firmě.

Kateřina Gábová
VP of People at Slido
Former Chief HR Officer at Kiwi.com
OPIM byl náš klíčový partner v programu diverzita a inkluze ve ŠKODA akademie. Připravili nám několik modulů pro studenty a žáky, které poté organizovali a školili.
Jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem a odborností. Program byl velmi interaktivní s různými nástroji. Doporučuji zažít program Živá knihovna, kterou OPIM organizuje.
Spolupráci s OPIM velmi doporučuji těm, kteří chtějí pracovat s tématy diverzita, inkluze nebo rovné příležitosti pracovat.
Sandra Lacinová
Kvestorka ŠKODA AUTO Vysoká škola
Ex koordinátorka ŠKODA AUTO
Střední odborné učiliště strojírenské
Účastnila jsem se školení o diverzitě, inkluzi a nevědomých předsudcích, které vedla Jana Tikalová z OPIM, pro vedení Plzeňského Prazdroje.
Velmi si vážím celkového přístupu v průběhu školení, kde byly evidentní nejenom její facilitační schopnosti a bohaté znalosti a zkušenosti z oblasti diverzita a inkluze. Ale dovedla i celé školení uchopit tak, aby obsah co nejlépe reflektoval náš byznys a náš management.
Jana je profesionálka s vášní k tomu, co dělá. Má jasný cíl, a tím je inkluze a rovné příležitosti ve společnosti a byznyse.
Drahomíra Mandíková
Chief Corporate Affairs Officer, Asahi Europe & International
Diverzita a inkluze, v současnosti jedno z velmi diskutovaných témat mnoha firem. Brown-Forman není výjimkou. A proto se diverzita a inkluze stala tématem naší dvoudenní online výroční konference. Otázkou bylo, jak nenásilnou a zcela přirozenou formou toto téma představit našim kolegům. OPIM byl pro nás jasná volba, nejen díky svému zaměření, ale hlavně díky otevřenosti a profesionálnímu přístupu Jany Tikalové. Konference probíhala online, o to víc musel být celý program zábavný a interaktivní. Prezentace, cvičení a kvízy pod moderací Jany přinesly spoustu zajímavých dotazů, AHA efektů a pochopení celého tématu přesně tím způsobem, jaký jsme pro naše kolegy chtěli zajistit. Děkujeme Janě za její maximální nasazení, profesionalitu, ale zejména za otevřenost a lidský přístup.
Lucie Presslová
Senior Brand Manager Brown - Forman
Děkujeme za připravený online workshop na téma Autenticita, diverzita a má sociální bublina, který našim zaměstnancům přiblížil, jak vznikají předsudky, jaké problémy přináší skrývání identity v práci a mnoho dalšího z oblasti diverzity.
Oceňujeme především množství praktických příkladů a možnost aktivního zapojení a diskuze o tématu.
Tereza Králová
People & Culture Business Lead Raiffeisenbank
Spolupráce s OPIMem byla velmi příjemná, rychlá a bezproblémová. První webinář na téma diverzity a inkluze se nesl v duchu velkého pochopení, tolerance a vysvětlení, co vše se pod těmito pojmy může skrývat. Praktické příklady ze života vtáhly do interakce účastníky a zároveň vzbudil zájem o další tato témata. Těšíme se na další pokračování.
Klára Ryšková
HR Business Partner Fleetcor
OPIM jsme přizvali ke spolupráci k národní celofiremní 2 denní konferenci ve virtuálním prostředí, kde jsme v průběhu chtěli také otevřít téma D&I. Líbilo se mi, jak přirozeným i hravým způsobem bylo téma D&I představeno a získalo si zájem našich zaměstnanců a zaměstnankyň, což nebyl jednoduchý úkol. Velice oceňuji profesionální spolupráci, důraz na detail, intenzivní přípravu i v časovém presu, velmi dobře technicky zvládnuté a obecně velmi lidský a optimistický přístup. Skvělý výkon, moderace s vtipem a vkládáním zajímavých mezivstupů. Rozhodně doporučuji OPIM jako partnera pro jejich expertízu v D&I i způsob a styl práce s D&I.
Martin Smejkal
Marketing Manager Brown - Forman
The best session, very well prepared with a clear message behind. Exercises that were useful and practical."
"Very important training and should be a reminder on regular basis."
"Fun, interactive, Skanska reality-based, I could relate to most of the things. Great workshop and presenters.
Employees of SKANSKA
Gender Equality Workshop
D&I Shapers
Newsletter
Nechte nám na sebe e-mail a my vám jednou za měsíc pošleme aktuality
z barevného světa různorodosti.
Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů